hledani 
facebook

Vinařství Pod Zámkem

Vinařství Pod Zámkem se zapsalo do mapy Jižní Moravy v roce 2012. Vsadili jsme na přívlastková vína špičkové kvality. Při zpracování hroznů a výrobě vína používáme nejmodernější technologie řízeného kvašení v nerezových tancích a dubových sudech. To je jeden z hlavních důvodů, proč hodnotitelé na významných domácích i mezinárodních soutěžích ocenili naše vína četnými medailemi. Naše vinice leží v jedné z nejvyhlášenějších poloh Jižní Moravy – Mikulovské vinařské podoblasti pod Pálavou ve vinařských obcích Perná a Bavory, na viničních tratích Boží Muka a Anenský Vrch.

Zaměřili jsme se na zpracování odrůd, které do zdejší lokality patří: Pálava, Tramín červený, Chardonnay, Rulandské šedé, Dornfelder… Naše vinařství se nachází v samém srdci Lednicko-Valtického areálu, ve vinařské obci Valtice – hlavním městě vína. Najdete nás přímo pod zámkem v moderním vinařství a galerii vín.

V prostorách galerie se specializujeme na pořádání různých akcí. Dominantou naší Galerie je možnost uspořádání řízených degustací a firemních školení za účasti našeho odborného sommeliéra, který pro Vás připraví gurmánský zážitek snoubení vín a zámeckých specialit v jakémkoliv ročním období.

Motto Vinařství Pod Zámkem: 

"Jen to nejlepší z nejlepšího!"

 

Kontaktujte Vinařství Pod Zámkem

Web:

www.vinarstvipodzamkem.cz

E-mail:

info@vinarstvipodzamkem.cz

Adresa:

Vinařství Pod Zámkem s.r.o.
Břeclavská 1100
691 42 Valtice

 

Zdroj textu a fotograií: www.vinarstvipodzamkem.cz

 

 

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg
foto6.jpg

MENU

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:
Ochrana proti spamu:
14+5=

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se

2013-2019  |  Všechna práva vyhrazena
Webdesign skit.cz  |  Design od ingrove.com