hledani 
facebook

Vinařství Němeček

Vinařství Němeček reprezentuje rodina Karla Němečka, který se aktivně podílí na znovu obnovení vinařského umění ve Vičickém údolí od roku 1985. Láska k vinné révě postupně zasáhla celou rodinu a vyústila k založení rodinné firmy.

Naše vinice připomínají díky své poloze Pálavu - rozprostírají se na jižním svahu nad velkou vodní plochou Nechranické nádrže a zároveň jsou chráněné věncem Krušných a Doupovských hor.

Vyrábíme vína čistě malovinařskými postupy - hlavně selským rozumem! Na rozdíl od většiny výrobců vína probíhají u nás všechny podstatné školící operace už ve fázi zpracování moštu. V dalších fázích výroby se již snažíme do vývoje vína nezasahovat. Proto naše vína dosahují lahvové zralosti nejdříve po 15 až 36 měsících ležení a mají velký potenciál pro archivaci.

Vína ze zdejších vinic mají podobně jako vína mostecká, litoměřická, roudnická a mělnická osobitý charakter nejsevernější vinařské oblasti s výrazným odrůdovým buketem a pikantní kyselinkou. Jejich zajímavostí je různorodost podle ročníku, sklepmistrem zvolené technologie a šarže.

 

Kontaktujte Vinařství Němeček

Web:

http://www.vinarstvinemecek.cz/

E-mail:

Vinarstvinemecek@gmail.com

Adresa:

Vinařství Němeček
Čechova 330
431 45 Březno 

 

Zdroj textu a fotograií: http://www.vinarstvinemecek.cz/

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg

MENU

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:
Ochrana proti spamu:
7+7=

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se

2013-2022  |  Všechna práva vyhrazena
Webdesign skit.cz  |  Design od ingrove.com