hledani 
facebook

Vičické vinařství Mikulášek

Rodinná společnost Vičické vinařství Mikulášek s.r.o. byla založena v roce 2012 Aloisem Mikuláškem a jeho syny Robertem a Jakubem. Vzniku firmy předcházel neočekávaný a rychlý sled událostí, na jehož konci bylo zakoupení vinohradu ve Vičicích. Přestěhovali jsme se z Karlových Varů na venkov a pro radost naší i našich zákazníků pěstujeme vinnou révu a vyrábíme kvalitní vína, neboť právě tato činnost byla vždy naším snem. Aby výsledkem našich vinařských aktivit bylo víno dobré ve všech směrech, zajistili jsme si profesionální konzultace z oblasti vinařství a vinohradnictví přímo u odborníka z Valtic.

Naše vinařství (sídlo firmy i veškeré zázemí) se nachází ve  Vičicích, obci s historií sahající až do roku 1556. Vinná réva se na okolním území pěstovala dle historických záznamů dokonce již od roku 1285. Jedná se o vinařskou oblast Čechy, podoblast litoměřickou, vinařskou obec Březno, viniční trať Zámeckou.

První z našich vinic byla vysazena v roce 1988. Roku 2013 byla provedena výsadba na dalších 3 hektarech a postupně rozšiřujeme o dalších 10 ha vinic. Na vinohradech Vičického vinařství Mikulášek pěstujeme kvalitní odrůdy, které se hodí do našich poloh. Výrobu vína provádíme tradičním způsobem, se zaměřením na ekologii a zdraví, tedy bez zbytečných chemických přípravků a přísad. 

 

Kontaktujte Vičické vinařství Mikulášek

Web:

http://vinarstvi-mikulasek.cz/

E-mail:

info@vinarstvimikulasek.cz

Adresa:

Vičické vinařství Mikulášek
Vičice 15
43801 Březno-Vičice 

 

Zdroj textu a fotografií: http://vinarstvi-mikulasek.cz/

foto1.jpg
foto2.jpg
foto3.jpg
foto4.jpg
foto5.jpg

MENU

Přihlášení

Uživatelské jméno:
Heslo:
Ochrana proti spamu:
1+5=

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se

2013-2022  |  Všechna práva vyhrazena
Webdesign skit.cz  |  Design od ingrove.com