hledani 
facebook

Vinařství Bukovský

Vinařství Bukovský Kobylí na Moravě

Víno je bezpochyby ušlechtilým nápojem, ve kterém se odráží přístup a péče, kterou do něj vinař vložil. Proto si zakládáme na poctivě odvedené práci, díky níž se vytváří víno jakožto trvalá hodnota neoddělitelně spjatá s kulturou a tradicí.

Kde se rodí naše víno? 

Náš rodinný vinařský podnik se zabývá produkcí révových sazenic a výrobou vína z vlastních vinic vybudovaných na základě klonové selekce vybraného révového genofondu. Půdně klimatické podmínky spolu s geologickou rázovitostí regionu „Modrých hor“ v centru velkopavlovické vinařské oblasti vytvářejí specifikum místního terroir a vtiskují této lokalitě a vínům zde produkovaným punc výjimečné přitažlivosti. Snažíme se, aby naše víno bylo výjimečné.

Naše výroba vína se zaměřuje na zpracování  hroznů  z vlastních vinic z osvědčených tratí v okolí obce Kobylí na Moravě. V současné době hospodaříme cca na 27 hektarech, na kterých pěstujeme klonové výběry většinového sortimentu révy, včetně některých vzácnějších odrůd.  Vysoce živná půda v okolí obce Kobylí se výrazně podílí na nadstandartní kvalitě námi sklízených hroznů a následně produkovaného vína.

Přijměte pozvání do našeho Vinařství.

Těšíme se na setkání s Vámi u našeho vína v našem sklepě.

 

Kontaktujte Vinařství Bukovský

Web:

http://vinarstvibukovsky.cz/

E-mail:

info@vinarstvibukovsky.cz

Adresa:

Vinařství Bukovský s.r.o.
Kobylí 231
691 10 Kobylí

 

MENU

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrovat se

CCR VFČR hrad   erb

 

 

2013-2017  |  Všechna práva vyhrazena
Webdesign skit.cz  |  Design od ingrove.com